Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Deltagerlister d. 24. oktober 2015

Deltagerlister til klubmesterskab og klubfest d. 24. oktober 2015

INDSKRIVNING:
For børnene er der indskrivning fra kl. 11.00 til 11.45 og de voksne fra kl. 11.00 til 13.45. indskrivningen foregår ved det nye bålhuset i Romalt Bakker - hvor der også er start/mål. 

KLUBMESTERSKAB - BØRN  
Drenge 8 - 10 år Drenge 11 - 14 år Piger
Rasmus Lai Andersen Albert Rasmussen Fie V. Friis-Andersen
Rasmus D. Sørensen Oliver V. Skovgaard Lærke Kibæk
Jacob Holgaard Rasmus Thyssen  
Lucca Bennetzen Casper Rothmann  
Casper Flarup K. Magnus Caprani  
Rasmus Lai Andersen Noah Holleufer  
  Frederik Mørup  
  Sander Hansen  
  Magnus Sletting  
  Anders M. Andersen  
  Mikkel Ronnenberg  
  Emil P. V. Würtz  
  Otto M. Jelsing  
  Mathias Drægert  
  Martin Lange  
     
KLUBMESTERSKAB - VOKSNE  
Herre H45 Damer
Allan Skipper Henrik Andersen Rikke Kortgård
Klaus Rasmussen Torben Korstgård Hannah Hjorth
Keld Pedersen Christian Rothmann Charlotte Engelsfelt
Per Bonde   Bente Engelsbæk
Jesper Bjørn Claus Pedersen Gitte Kibæk
Frank Rasmussen Keld Hansen Anne Mette Rasmussen
Søren Albertsen Finn Sørensen Verena Jensen
Jesper Simonsen Ejnar Mogensen Mette Sommer
Henrik Friis-Andersen Steffen Skov Jensen Stine Olsen Andersen
Mikkel Petersen Karsten Sommer  
Daniel Molberg Svend Hunnerup Licens
Kenneth Hansen Jan Meulengracht Mateusz Dziopa
Anders Holm Milo Henrik S. Poulsen Teddy Pedersen
Rasmus B. Kristensen Peter Sørensen Steffen Søvsø
Kent S. Knudsen Frank Boje Brian Skovsen
Claus Nylander Niels Jørgen Lange Kristian bruun
Dennis Munk Jesper Jensen Søren Søgaard
Søren Kristoffersen Claus Espensen  
Jakob Kamp    
Glenn Grunnet Bisgaard    
Martin Svejstrup    
Simon R. Jensen    
Jonas Nielsen    
Nikolaj Keldorff    
     
KLUBFEST    
Palle Kjærsig    
Johanne Kjærsig    
Henrik Andersen    
Allan Skipper    
Torben Korstgård    
Rikke Korstgård    
Klaus Rasmussen    
Frederik Svendsen    
Karina Svendsen    
Christian Rothmann    
Jesper Bjørn    
Thomas Strandgaard    
Frank Rasmussen    
Jesper Thomassen    
Lasse Sommer    
Mette Sommer    
Jesper Simonsen    
Claus Pedersen    
Charlotte Engelsfelt    
Line Nielsen    
Bente Engelsbæk    
Per Bonde    
Henrik Friis-Andersen    
Christian Rothmann    
Jan Meulengracht    
Steffen Søvsø    
Verena Jensen    
Mike Lind    
Gitte Kibæk    
Birger Hansen    
Jan Ahm Heiss    
Michael Lajer    
Morten Degn    
Brian Skovsen    
Stine Olsen Andersen    
Kenneth Hansen    
Steffen Skov Jensen    
Karsten Sommer    
Svend Hunnerup    
Jimmy Volke    
Brian Kristensen    
Denis Fogsgaard    
Rene Brandt    
Teddy Pedersen    
Bo Mortensen    
Finn Søgaard    
Frank Boje    
Claus Nylander    
Nikolaj Keldorff    
Niels Jørgen Lange    
Kim Andersen    
Jonas Nielsen    
Dennis Munk    
Lars Peter Jørgensen    
Søren Kristoffersen    
Rasmus B. Kristensen    
Michael Duelund    
Kasper Møller Andersen    
Jesper Jensen    
Rasmus Birch Jensen    
Martin Mikkelsen    
Paw Damgaard    
Jakob Kamp    
Glenn Grunnet Bisgaard    
Kristian Bruun    

 

Du er her: Home Deltagerlister d. 24. oktober 2015